اقامت کردن ایران مذاکره ارتباط وزارت خارجه

اقامت کردن: ایران مذاکره ارتباط وزارت خارجه وزیر امور خارجه وزارت امور خارجه اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث &quot/ ، ماجرای مرموز کشف جسد 3عضو خانواده، حلالمان کنید،می رویم رودخ

ساعت 16 چهارم‌آبان امسال مردی هنگام عبور از حاشیه رودخانه چالوس شهرکرج، با دیدن جسد زنی جوان که در کنار حاشیه رودخانه و میان شاخ و برگ درختان افتاده بود، با پلی

ماجرای مرموز کشف جسد 3عضو خانواده/پیدا شدن کاغذی که در آن نوشته:"حلالمان کنید،می رویم رودخانه چالوس"

عبارات مهم : همراه

ساعت 16 چهارم آبان امسال مردی هنگام عبور از حاشیه رودخانه چالوس شهرکرج، با دیدن جسد زنی جوان که در کنار حاشیه رودخانه و میان شاخ و برگ درختان افتاده بود، با پلیس تماس گرفت و ماجرا را خبرداد.

جام جم نوشت:ماموران کلانتری با حضوردر آنجا و بررسی حاشیه رودخانه متوجه شدند ماجرا صحت دارد. شواهد حکایت از آن داشت که چند روزی از فوت این زن می گذرد و هیچ مدارکی همراه ندارد تا هویت وی رانشان دهد.باتوجه به مشکوک بودن فوت وی، عنوان به بازپرس جنایی کرج گزارش شدو با هماهنگی قضایی جسد زن جوان جهت مشخص شدن هویت و علت فوت به پزشکی قانونی انتقال یافته شد .

باتشکیل پرونده قضایی درشعبه 13 بازپرسی دادسرای جنایی کرج با دستور بازپرس حسن علایی اصل ثمرین، تیمی از کارآگاهان اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز، تحقیقات جهت رازگشایی از فوت مشکوک زن ناشناس را شروع کردند.

&quot/ ، ماجرای مرموز کشف جسد 3عضو خانواده، حلالمان کنید،می رویم رودخ

ماموران جهت مشخص شدن هویت این زن به بررسی پرونده افراد گمشده درپلیس آگاهی پرداختندکه معلوم شد تصویر این زن با آنها مطابقت ندارد. تحقیقات ادامه داشت تا این که ظهر روز بعد ماموران در جریان کشف جسد مردی جوان در حاشیه رودخانه چالوس قرار گرفتند. ماموران پلیس آگاهی استان البرز با حضور در آنجا مشاهده کردند این مرد نیز مدارکی که هویتش را نشان بدهد، همراه ندارد و به نظر می رسد وی نیز چند روزی از مرگش می گذرد. بعد از هماهنگی قضایی جسد او به پزشکی قانونی انتقال یافته شد. بررسی ها نشان می داد که محل کشف دو جسد حدود دو کیلومتر از هم فاصله دارد.

این در حالی بود که ماموران هنگام بررسی محل کشف جسد این مرد، کارت بانکی را یافتند. آنها که احتمال می دادند این کارت ممکن است متعلق به مرد فوت شده است باشد، به استعلام از بانک پرداختند تا این که هویت وی به نام «ولی» ساکن شهر ملارد، شناسایی شد.

ساعت 16 چهارم‌آبان امسال مردی هنگام عبور از حاشیه رودخانه چالوس شهرکرج، با دیدن جسد زنی جوان که در کنار حاشیه رودخانه و میان شاخ و برگ درختان افتاده بود، با پلی

ماموران با شناسایی منزل این مرد جهت تحقیقات به آنجا رفتند ولی کسی حضور نداشت. آنها به تحقیق از همسایه ها پرداختند که معلوم شد این مرد همراه همسرش و دو دخترش که یکی نوجوان و دیگری خردسال بوده در این منزل اجاره ای زندگی می کردند و دوم آبان امسال آنها را دیده اند که از منزل ارزش بیرون رفته و دیگر بازنگشته اند. ماموران در مرحله بعدی تحقیقات توانستند خواهر و برادر همسر این مرد را شناسایی کنند.

با احضار آنها به پلیس آگاهی استان البرز معلوم شد خواهر خانواده به نام زهرا روز دوم آبان امسال با آنها تلفنی حرف زده و از آنها حلالیت خواسته و اعلام کرده همراه شوهر ودو فرزندش به مشهد سفرمی کنند. بعد از چند روز هر چه با آنها تماس گرفته اند، کسی پاسخگو نبوده هست. همین باعث شده است به ماجرا مشکوک شوند و به پلیس آگاهی ملارد رفته و ناپدید شدن آنها را گزارش دهند.

ماموران زمانی که تصویر های این خانواده را به دست آوردند، متوجه شدند جسد زن و مرد کشف شده است متعلق به این زوج هست. با رازگشایی از هویت زوج فوت شده،روند پیگیری به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. این در حالی بود که هنوز ردی از دختر 14 ساله این خانواده به نام سمانه و خواهر چهار ساله او به نام سارا در دست نبود.

&quot/ ، ماجرای مرموز کشف جسد 3عضو خانواده، حلالمان کنید،می رویم رودخ

ماموران با معمای پیچیده ای درارتباط با فوت زوج جوان رو به رو شده است بودند. آیا که خانواده زن فوت شده است به پلیس گفته بودند آنها اختلاف و مشکلی با کسی نداشته اند و نمی دانند آیا این آینده تلخ جهت آنها رقم خورده هست. ماموران با هماهنگی قضایی به بازرسی منزل آنها پرداخته و در یکی از اتاق ها دستنوشته مشکوکی را پیدا کردندکه درآن نوشته بود «ما مجبور شدیم به رودخانه چالوس برویم، حلالمان کنید.»

این در حالی بود که پلیس همچنان در جست وجوی دو دختر گمشده این خانواده بود. بنابراین با هماهنگی قضایی ماموران همراه تیمی از غواصان و آتش نشانان جهت یافتن ردی از این دو دختر ناپدید شده است به حاشیه رودخانه چالوس رفتند. آنها همه جا را طی چند روز جست وجو کردند تا این که 25 آبان امسال، ماموران از طریق یکی از اهالی باخبر شدند جسد دختری نوجوان درحاشیه رودخانه افتاده هست. تیمی ازکارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز جهت بررسی ماجرا در آنجا حاضر شدند که با دیدن جسد دختر نوجوان متوجه شدند او همان دختر 14 ساله گمشده این خانواده هست. به نظر می رسید که او نیز چند هفته ای از مرگش می گذرد. جسد سمانه نیز به پزشکی قانونی انتقال یافته شد.

ساعت 16 چهارم‌آبان امسال مردی هنگام عبور از حاشیه رودخانه چالوس شهرکرج، با دیدن جسد زنی جوان که در کنار حاشیه رودخانه و میان شاخ و برگ درختان افتاده بود، با پلی

جست وجو ها جهت یافتن دختر چهارساله این خانواده بی نتیجه مانده و هنوز مشخص نشده اعضای این خانواده به قتل رسیده اند یا قربانی فوت خودخواسته یا اتفاق شده است اند.

&quot/ ، ماجرای مرموز کشف جسد 3عضو خانواده، حلالمان کنید،می رویم رودخ

واژه های کلیدی: همراه | تحقیقات | خانواده | درحاشیه | در حاشیه | خانواده | رودخانه | پلیس آگاهی | ماموران کلانتری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs